Dobrodošli na web stranicu privatne osnovne škole Linea.

Cilj nam je ovim putem pružiti Vam sve potrebne informacije te Vam približiti naše djelovanje.

Nakon 10 godina iskustva u srednjoškolskom i obrazovanju odraslih odlučili smo da je vrijeme pokrenuti osnovnu školu kako bismo i najmlađima pružili kvalitetno obrazovanje uz korištenje interaktivnih metoda koje potiču razvoj vještina.

Privatna osnovna škola Linea moderno je opremljena škola te je prilagođena današnjim potrebama učenika s težnjom pobuđivanja zanimanja i motivacije.

Cilj nam je poticati razvoj svakog učenika te prepoznati njihove potencijale i pomoći im u razvijanju istih. Naši nastavnici posvećeni su svom pozivu kako bi učenicima pružili prvorazredno obrazovanje, ali i potaknuli pozitivne promjene u njihovim životima.

Zašto nas

odabrati?

• Prva smo privatna osnovna škola u Sesvetama tako da će nas neki od vas odabrati zbog lokacije
  • Razredi su manji što dopušta svakome djetetu da se izrazi, a također omogućuje učiteljima individualniji rad